+48 502-653-707 biuro@inter-web.pl

Strony Wordpress i Joomla na zlecenie

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, to główna cecha naszej firmy

Co wyróżnia nasze strony?

Zobacz co sprawia, że wybiera nas coraz więcej przedsiębiorców.

System zarządzania treścią

Statyczne strony internetowe to już przeszłość! Tworzymy strony z systemem zarządzana treścią (CMS) Joomla lub też Wordpress dzięki czemu za pomocą jednego kliknięcia można SAMODZIELNIE: edytować treść strony, dodać zdjęcia do galerii czy zdjęcie do slajdu. Taka edycja z systemem CMS staje się niezwykle prosta i dostępna w każdej chwili, w każdym miejscu.

Nowoczesny i świeży projekt graficzny strony

Strona internetowa to wizerunek Twojej firmy w sieci, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Każdy klient otrzymuje w ofercie specjalnie przygotowany projekt graficzny odpowiadający branży oraz własnym wymaganiom. Nie daj się namówić na stronę z szablonu, albo narzucony wygląd! Firma Inter Web gwarantuje dedykowany wygląd strony internetowej, dopasowany wraz z klientem. Brak limitu poprawek gwarantuje 100% zadowolenia każdego klienta. Jesteśmy w stanie stworzyć każdą stronę WWW.

Integracja strony z Facebook oraz prowadzenie fanpage

Strona internetowa to wizerunek Twojej firmy w sieci, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Każdy klient otrzymuje w ofercie specjalnie przygotowany projekt graficzny odpowiadający branży oraz własnym wymaganiom. Nie daj się namówić na stronę z szablonu, albo narzucony wygląd! Firma Inter Web gwarantuje dedykowany wygląd strony internetowej, dopasowany wraz z klientem. Brak limitu poprawek gwarantuje 100% zadowolenia każdego klienta. Jesteśmy w stanie stworzyć każdą stronę WWW.

Szybka realizacja projektu

Zależy Ci na czasie? Dla Inter Web to nie problem. Szanujemy klienta i wiemy, że długi czas realizacji zamówień to jeden z często spotykanych problemów. Nasza firma oferuje tworzenie stron w bardzo krótkim czasie. Gwarancja przedstawienia projektu strony w ciagu 7 dni jest ogromnym atutem naszej firmy!

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Posiadanie strony internetowej wiąże się z chęcią bycia na wysokich pozycjach w wyszukiwarce. Każda z naszych stron otrzymuje pełną optymalizację dzięki czemu z łatwością znajdzie się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach a pozycjonowanie zaprojektowanej przez nas strony będzie o wiele efektywniejsze. Jest to zabieg, który pozwoli oszczędzić każdemu naszemu klientowi czasu i pieniędzy. Podczas, gdy inni będą inwestować pieniądze w pozycjonowanie, zoptymalizowana strona przez naszą firmę może trafić na wysokie pozycje samoczynnie!

Opieka techniczna i administracja stroną www

Udzielamy pełnego, profesjonalnego wsparcia technicznego stworzonych przez nas stron. Opieka w ramach oferty gwarantuje przyjazną pomoc telefoniczną bądź mailową. Nigdy nie zostawiamy klienta z problemem. Pełne zadowolenie i satysfakcja kupującego to dla nas priorytet.

Statystyki dla właścicieli stron

Pod każdą stworzoną stronę podpinamy statystyki “Google Analytics”, które umożliwią Ci obserwację ilu potencjalnych klientów odwiedza stronę, w jakich godzinach. Za pomocą “Google Analytics” każdy klient ma możliwość sprawdzenia jakie podstrony interesują odwiedzających a nawet jak dużo czasu na nich spędzają. Jest to narzędzie umożliwiające zaawansowaną obserwacje ruchu na stronie.

Domena i hosting w cenie

W ramach oferty każdy klient do zaprojektowanej przez nas strony otrzymuje bezpłatny hosting oraz domenę opłaconą na rok od jej zakupu. Miejsce na naszym serwerze gwarantuje bezproblemową i stabilną pracę strony, która będzie dostępna cały czas.

Zwiększ konwersje i zapytania o 50% dzięki stronie responsywnej!

Czytelny układ i dopasowanie do urządzenia

Responsywna strona internetowa dopasowuje się do ekranu w pionie. Przewijanie strony w poziomie i powiększanie tekstu odchodzi do przeszłości. Wygoda z użytkowania witryny to podstawowy wyznacznik jej użyteczności.

Wyższe pozycje w Google

Responsywne strony internetowe już od dłuższego czasu po zmianach algorytmu wyszukiwarki Google odnotowują zdecydowanie wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych.

Szybkie wczytywanie danych

Dzięki odpowiednim rozwiązaniom strona responsywna lub np. blog korzystający z technologii AMP wczytuje się błyskawicznie. W przypadku, gdy klient korzysta internetu z sieci komórkowej – czas otwierania strony ma ogromne znaczenie. Na stronach internetowych opartych o Joomla lub Wordpress instalujemy dodatkowo systemy zabezpieczające przed atakami.

Świeży wizerunek Twojej firmy w sieci.

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, zadzwoń do nas. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Przygotujemy również specjalną ofertę wykonania strony internetowej Twojej firmy dopasowaną do branży i wymagań.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

nasza oferta

  • Tworzenie stron internetowych opartych o systemy CMS
  • Projektowanie grafiki - ulotki, wizytówki i wiele więcej!
  • Pozycjonowanie stron WWW