+48 502-653-707 biuro@inter-web.pl

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Oparte o prosty i intuicyjny system zarządzania, dedykowany projekt graficzny dostosowany do branży

Sprzedaż w sieci? Zobacz co możemy Ci zaoferować

Sklepy internetowe pod klucz, budowane we współpracy opartej o nasze doświadczenie.

Sklepy internetowe są obecnie jedną z najbardziej przystępnych metod na sprzedaż swoich produktów w internecie. Tworząc odpowiedni projekt sklepu dla naszego klienta kierujemy się tym co dla niego zawsze ważne tj. unikatowy wygląd, intuicyjny system sprzedaży i przyjemność z zarządzania nim w przyszłości.

Jeżeli poszukujesz firmy, która poprowadzi i podpowie Ci najlepsze rozwiązania dla Twojej branży – jesteś w dobrym miejscu.

Wszystko, czego potrzebuje Twój sklep

 • Integracja z systemem płatności błyskawicznych np. PayU, Przelewy24
 • Brak ograniczeń dotyczących ilości produktów i kategorii
 • Dedykowany układ graficzny, dopasowany do branży
 • Brak dodatkowych opłat oraz abonamentu
 • Prosty i intuicyjny panel do zarządzania sklepem

Zwiększ konwersję swojego sklepu o 50% dzięki responsywnemu układowi (RWD)

Technologia RWD jest obecnie jedną z tych, bez której większość powstających stron i sklepów internetowych skazanych jest na porażkę. W dobie, gdy większość ruchu na stronie to osoby korzystające z telefonów lub tabletów niezwykle ważnym jest by sprostać ich oczekiwaniom.

Responsywny sklep internetowy dopasowuje swój układ do szerokości ekranu i zapewnia przyjemne korzystanie z niego. Dzięki temu Twój klient będzie zdecydowanie bardziej zainteresowany ofertą i chętniej dokona zakupu.

Co zyskujesz dzięki technologii RWD w Twoim sklepie?

 • Zwiększenie czasu, jaki użytkownik spędzi na stronie sklepu
 • Wieksze prawdopodobieństwo zakupu na telefonie lub tablecie
 • Układ, który niweluje potrzebę powiększania tekstu, zdjęć lub też przewijania w poziomie
 • Wyższe pozycje sklepu w wynikach Google na urządzeniach mobilnych.

Co wyróżnia nasze sklepy internetowe?

Zobacz co sprawia, że wybiera nas coraz więcej przedsiębiorców.

Strona www i sklep w jednym

Chcesz stworzyć własny sklep internetowy i jednocześnie na tym samym systemie posiadać pozostałe, ważne dla siebie zakładki? Nie jest to żaden problem. Nie musisz posiadać oddzielnych dwóch stron. Stworzymy dla Ciebie wszystko w ramach jednego systemu CMS.

Prostota i intuicyjny panel

Sklep internetowy musi być przyjazny zarówno w obsłudze od strony administracyjnej jak i dla użytkowników. Wybór płatności i metody dostawy na jednej stronie? Jak najbardziej. Możliwość zakupu bez rejestracji, kupony rabatowe i promocje zarządzane w prosty sposób. Dodatkowo po zakończeniu pracy nad sklepem instruujemy właściciela jak wykonywać wszystkie wymagane dla niego funkcje.

Hosting sklepu oraz domena gratis

Rozumiemy, że wybór hostingu przy uruchamianiu sklepu internetowego może być dla wielu naszych klientów problemem, zwłaszcza gdy zajęty jest prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów oferujemy na pierwszy rok hosting sklepu internetowego oraz domenę zupełnie za darmo.

~

Błyskawiczne płatności

Płatności natychmiastowe to standard obecnych sklepów. Z każdym dniem rośnie ilość osób korzystających z przelewów online. Zintegrujemy sklep z najpopularniejszymi i zapewne znanymi dla Ciebie systemami takimi jak PayU, Przelewy24, DotPay czy też PayPal. W pełni bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla każdego sklepu internetowego.

Wsparcie techniczne i pomoc

Wiemy, że sklep internetowy wymaga odpowiedniego wsparcia. W ramach współpracy oferujemy Państwu pół roku bezpłatnej pomocy technicznej, która sprawi, że wszystkie problemy rozwiązywane są do 24h od przyjęcia zgłoszenia.

Pełne statystyki dla właściciela

Pełna integracja z systemem Google Analytics sprawia, że administrator lub właściciel sklepu internetowego otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące ruchu na jego stronie. Dane jakie są w nich zawarte to np. ilość czasu jaki spędza na stronie klient, ilość unikatowych wejść dziennie lub nawet w konkretnych godzinach, zakładki jakie otwiera użytkownik i wiele więcej!

Tworzymy sprawdzone sklepy internetowe!

Jeżeli masz pytania związane z naszą ofertą – zadzwoń, a odpowiemy na wszystko co Cię interesuje. Zaproponujemy odpowiednie rozwiązania dobrane do wyłącznie Twoich potrzeb.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

nasza oferta

 • Tworzenie stron internetowych opartych o systemy CMS
 • Projektowanie grafiki - ulotki, wizytówki i wiele więcej!
 • Pozycjonowanie stron WWW