+48 502-653-707 biuro@inter-web.pl

   Prowadzenie komunikacji dla fanpage’a firmowego

   Regularne aktualizacje w postaci nowych postów to idealna metoda na stałe dotarcie do klienta

   Czym jest usługa prowadzenia fanpage na Facebook’u?

   Zobacz jak możemy pomóc Twojej firmie prowadząc jej profil w mediach społecznościowych

   Dlaczego fanpage to praktycznie niezbędny element każdej firmy?

   • Łatwy sposób na dotarcie do klientów, którzy już skorzystali z usług firmy i zachęcenie ich do ponownej wizyty lub zakupu
   • Naturalny sposób na budowanie wizerunku
   • Budowanie świadomości klienta o danej marce lub firmie
   • Stosunkowo niski koszt reklamy lub pełnej kampanii reklamowej z możliwością dotarcia do bardzo ściśle okreslonej grupy docelowej

   Marketing powiązany z mediami społecznościowymi (Social Media Marketing) to jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji Twojej firmy w internecie. Jest to doskonały sposób na komunikację między firmą a klientem. Facebook to możliwość dotarcia do blisko 12 milionów Polaków, potencjalnych klientów. Założenie i prowadzenie strony na facebook jest obecnie bardzo ważnym i istotnym zadaniem w marketingu internetowym.

   W związku z tym firma Inter Web oferuje profesjonalne prowadzenie fanpage firm na portalu Facebook w atrakcyjnych cenach oraz elastycznych działaniach. Do każdego fanpage podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Przygotujemy profil oraz profesjonalny projekt graficzny kreacji w postaci zdjęcia profilowego oraz zdjęcia w tle FanPage.

   Zbuduj społeczność fanów swojej firmy i regularnie przedstawiaj im nowości

   Często prowadząc działalność gospodarczą Twoja firma oferuje różne promocje oraz oferty specjalne. Za pomocą narzędzia jakim jest fanpage firmy możesz dotrzeć do swoim fanów i bez problemu ich o tym poinformować.

   W jakich przypadkach fanpage firmy jest potrzebny?

   • Prowadzisz lokalny biznes, który oferuje usługi lub sprzedaż produktów np. okolicznych mieszkańców
   • Chcesz budować wizerunek swojej firmy i reklamować się np. do osób z określonego miasta, danych zainteresowaniach lub w pewnym wieku
   • Prowadzisz sklep internetowy, chcesz regularnie informować klientów o nowościach i promocjach
   • Pragniesz pokazywać regularnie produkty swojej firmy, które „metodą wirusową” zwiększają zasięg i ilość odbiorców tj. potencjalnych klientów.
   prowadzenie profilu fanpage na facebook firmy

   Co możemy Ci zaoferować?

   Zobacz co znajduje się w naszej usłudze prowadzenia profilu firmy w serwisie Facebook

   Budowa wizerunku firmy

   Wykreujemy pozytywny wizerunek Twojej firmy, zbudujemy jej społeczność oraz nowych fanów zainteresowanych firmą. Umieszczając na portalu regularnie unikalne posty zachęcające do podjęcia konwersacji czy też odwiedzenia firmowej strony.

   Elastyczność

   Ilość postów podczas prowadzenia fanpage oraz ich tematyka ustalana jest razem z klientem, aczkolwiek na życzenie każdy post jest wysyłany z wyprzedzeniem w celu akceptacji. Dodatkowo oferujemy również organizację wydarzeń w postaci konkursów na profilu.
   h

   Promowanie wpisów i profilu

   Promujemy fanpage do określonej grupy docelowej według wieku, zainteresowań oraz polubień czy też miejsca zamieszkania. Taka metoda jest gwarancją pozyskania fanów, którzy na prawde interesują się wybraną tematyką i zapewne skorzystają z usług Twojej firmy!

   Stały monitoring komentarzy i zapytań

   Aktywnie odpowiadamy na posty fanów zachęcając ich do dalszej aktywności i rozmowy. Połączymy promocję Twojej firmy z ciekawymi artykułami branżowymi oraz rozrywką. Staniemy się ambasadorem Twojej marki! Przekażemy Ci wszystkie wiadomości i zapytania o usługi firmy.

   Wyróżnij się wśród konkurencji już teraz!

   Jeżeli posiadasz pytania dotyczące tej usługi, skorzystaj z poniższego odnośnika dzięki któremu możesz wysłać do nas wiadomość lub zadzwoń. Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.