+48 502-653-707 biuro@inter-web.pl

   Fotografia produktowa w atrakcyjnych cenach

   Wykonujemy zdjęcia produktów, które podkreślą jego walory!

   Profesjonalne zdjęcia produktów? Jak najbardziej!

   W konkurencyjnej cenie i wysokiej jakości

   Co zawiera nasza usługa?

   • Wykonanie dedykowanych zdjęć produktów Państwa firmy
   • Umożliwiamy wybór wybranego zdjęcia produktu z wielu zaoferowanych wariantów. Każdy z produktów fotografowany jest kilkukrotnie w tej samej cenie.
   • W trosce o Państwa wygodę bezpłatnie osobiście odbierzemy produkty a po wykonaniu usługi zwrócimy je do siedziby Państwa firmy.
   • Płatność wyłącznie za efekt tj. za fotografie, które spełniają oczekiwania firmy.

   Oferujemy profesjonalną usługę fotografii produktów Państwa firmy. Wykonujemy zdjęcia siedziby firmy, produktów i elementów oferty, które mogą Państwo wykorzystywać do celów marketingowych oraz na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych (ulotkach, plakatach, banerach czy folderach).

   Zdjęcia wykonywane przez naszą firmę są oryginalne i niepowtarzalne. Zdjęcia siedziby przedsiębiorstwa lub obiektu można wykorzystywać na firmowej stronie internetowej bądź w wizytówce Google. Wykonujemy zdjęcia produktowe do np. sklepów internetowych, aukcji internetowych czy do galerii produktów. Realizujemy również usługę w zakresie obróbki cyfrowej: retuszu i edycji zdjęć (m.in. wycinanie przedmiotu ze zdjęcia, nakładanie na wybrane tło).

   Jakość i cena zdjęć w parze

   Odpowiednie tło, idealna ostrość zdjęć. To wszystko by zadbać o to aby nasza fotografia była na najwyższym poziomie, a produkty na zdjęciach wyglądały jak najlepiej.

   W jaki sposób przebiega współpraca?

   • Przed przystąpieniem do realizacji omawiamy wymagania i wizję tego jak klient życzy sobie by prezentowały się produkty
   • Odbieramy produkty z siedziby firmy i wykonujemy zdjęcia w studiu na miejscu.
   • Przesyłamy zdjęcia do akceptacji i wyboru, w przypadku chęci wykonania dodatkowych – realizujemy je jak najszybciej i dosyłamy.
   • Odsyłamy produkty do firmy i po akceptacji określonych zdjęć finalizujemy zlecenie.

   Dlaczego warto postawić na nas?

   Pomogliśmy już wielu firmom, codziennie zwiększamy ilość gości na stronach klientów

   Atrakcyjna cena dla Ciebie

   Rozliczenie następuje tylko za wybrane zdjęcia spośród wielu wysłanych. Nie pobieramy opłaty za każdą propozycję przedstawioną naszemu klientowi.

   W trosce o Twoją wygodę

   W ramach współpracy odbierzemy produkty o małym i średnim gabarycie prosto z Twojej firmy. Nie musisz martwić się o transport bezpośrednio do nas. Po wykonaniu zlecenia również bezpłatnie je odwieziemy.
   h

   Szeroki wybór

   Jeden produkt fotografowany jest od kilku do kilkunastu razy. Dzięki temu masz pewność, że szeroki wybór pomoże wybrać tylko te najlepsze fotografie.

   Brak dodatkowych kosztów

   Płacisz wyłącznie za każde wybrane zdjęcie, jest to gwarancja zadowolenia, która sprawia że nasza współpraca jest w pełni elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb.

   Daj swoim klientom zauważyć się w internecie

   Masz pytania związane z naszą usługą? Zadzwoń lub napisz – odpowiemy jak najszybciej. Zapraszamy do współpracy firmy z miast Otwock i Warszawa (Wawer, Falenica, Radość, Miedzeszyn), Józefów.